1 mln Polaków otworzyło Konto Jakie Chcę

 

Od rynkowej premiery Konta Jakie Chcę minął nieco ponad rok, a już przeszło 1 mln osób wybrało flagowy rachunek Santander Bank Polska.

 

– Byliśmy pierwszym bankiem który zaproponował Klientom rozwiązanie zupełnie inne niż oferowane dotychczas przez banki. Zerwaliśmy z tradycyjnym podejściem, w którym klient dostawał gotowy rachunek osobisty. Konto Jakie Chcę to elastyczna oferta, umożliwiająca dopasowanie funkcjonalności konta do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta, podobnie jak ubranie ‘szyte na miarę’. Cieszę się, że Polacy docenili nasze otwarte podejście do usług finansowych i już ‘bankują jak chcą’. Milionowe konto zostało otworzone w 1 Oddziale Santander Bank Polska we Wrześni – mówi Arkadiusz Przybył, Wiceprezes Zarządu w Santander Bank Polska.

 

Jedno konto, wiele możliwości

 

 

Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną umożliwia klientom samodzielnie decydowanie o tym, z jakich usług i produktów finansowych chcą korzystać. Niektóre funkcje są jednak wspólne dla wszystkich użytkowników. Prowadzenie rachunku jest darmowe. Ponadto, klienci Santander Bank Polska, korzystający z Konta Jakie Chcę, nie muszą płacić, m.in. za przelewy zwykłe w Internecie (ELIXIR), a także przelewy natychmiastowe w systemie Express ELIXIR lub BlueCash (w tym ElixirPLN, ExpressElixir PLN, BlueCash PLN, Sorbnet2 PLN, SEPA, TARGET2 czy SWIFT). Bez opłat mogą również wykonywać zlecenia stałe, dokonać wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank Polska kartą lub BLIKiem oraz wpłacić ją we wpłatomatach Santander Bank Polska.

Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną zapewnia również klientom bezpłatny dostęp do mobilnych płatności zbliżeniowych. Santander Bank Polska jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce, oferuje wszystkie funkcjonujące na krajowym rynku rozwiązania, obejmujące: HCE, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz nowość w postaci Fitbit Pay.

 

Użytkownicy Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną mają także możliwość wyboru dodatkowych funkcji. Mogą skorzystać m.in. ze zwrotów za określone rachunki opłacone z Konta Jakie Chcę, pakietów bezpłatnych transakcji i wypłat z bankomatów za granicą w ramach promocji „0 zł za Pakiet wielowalutowy”, a przy karcie Dopasowanej wskazać preferowany wariant miesięcznej opłaty – stałą kwotę 3 zł lub zwolnienie z opłat w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Mogą też oszczędzać na koncie systematycznym, oprocentowanie którego wynosi 2,70% w skali roku – w ramach promocji „Konto systematyczne z bonusem 2”. 

 

Oferta dla każdego

 

Z Konta Jakie Chcę mogą skorzystać zarówno nowi jak i aktualni klienci Santander Bank Polska. Obecni klienci mogą szybko i w prosty sposób zmienić swój dotychczasowy rachunek na Konto Jakie Chcę przez Santander internet lub infolinię, a nowi Klienci mogą otworzyć taki rachunek w każdym oddziale banku, przez infolinię (dzwoniąc na nr 1 9999*) lub na stronie Santander.pl.

Innowacyjność i jakość Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska potwierdzają również nagrody branżowe, które produkt zdobył w minionym roku, jak choćby zajęcie pierwszego miejsca w rankingu rachunków osobistych dla osób w wieku od 18 do 26 roku życia opracowanym przez Money.pl. Serwis docenił m.in. brak opłat za prowadzenie rachunku, bogaty wybór mobilnych form płatności, atrakcyjną ofertę oszczędnościową oraz promocyjną.

 

Materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

 

Źródło: media.santander.pl/pr

 

 

20 listopada 2018

Informacje prasowe

Copyright © Porównywarka kont osobistych - 2019

Menu