Konto Optymalne Banku BGŻ BNP Paribas najlepszym kontem osobistym według Money.pl

Konto Optymalne Banku BGŻ BNP Paribas zwyciężyło w rankingu kont osobistych w listopadzie 2018 roku, przygotowanym przez portal Money.pl. Wyróżniona oferta Banku zapewnia klientom dostęp do nowoczesnych usług bankowych, bez stałych opłat i zobowiązań.

 

Autorzy rankingu brali pod uwagę to, z jakimi opłatami wiąże się prowadzenie rachunku, obsługa karty, wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą oraz zlecenie przez Internet przelewu do innego banku. Dla użytkowników Konta Optymalnego wszystkie te usługi są darmowe.

 

 

Bank BGŻ BNP Paribas, który jest częścią globalnej Grupy BNP Paribas, umożliwia posiadaczom Konta Optymalnego bezpłatne wypłaty z 70 tys. bankomatów sieci BNP Paribas i Global Alliance na całym świecie. W Polsce darmowe wypłaty gotówki dostępne są z sieci bankomatów własnych Banku oraz Planet Cash. Bank stawia również na rozwój płatności mobilnych oferując usługi Apple Pay, Google Pay i BLIK. 

 

Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas można założyć przez Internet, telefonicznie lub odwiedzając jeden z oddziałów Banku.

 

Materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

 

źródło: http://media.bgzbnpparibas.pl/pr/412753/konto-optymalne-banku-bgz-bnp-paribas-najlepszym-kontem-osobistym-wedl

 

 

18 marca 2019

Informacje prasowe

Copyright © Porównywarka kont osobistych - 2019

Menu